Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Souhlasím Co jsou cookies?

Jsme mezinárodní velkoobchodní dodavatel použité manipulační techniky s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Naše portfolio tvoří vysokozdvižné vozíky, nízkozdvižné vozíky, retraky, teleskopické manipulátory a další manipulační technika a skladová technika.

Stránky VZV Group jsou určeny především obchodníkům s manipulační a skladovou technikou z celého světa. Proto jsou ceny strojů a příslušenství na této stránce dostupné až po schválené registraci a přihlášení obchodníka.

Jste-li koncovým zákazníkem a máte zájem o levné použité vysokozdvižné vozíky, navštivte bazar vysokozdvižných vozíků. Pokud byste si chtěli vybrat spíše repasované vysokozdvižné vozíky, prohlédněte si nabídku na stránkách VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Vysokozdvižné vozíky nabízíme se všemi pohony, s určením do hal i na nezpevněný povrch. V našem eshopu naleznete širokou škálu příslušenství pro manipulační techniku. Vyberete si nešpinící pneumatiky, nástavce vidlí, boční posuvy, světla, sedačky a další náhradní díly.